19. 2. - 23. 2. otevřeno 13:45 - 19:00

Letní příměstské tábory PARKOUR KROUŽKY
 

Letní příměstské tábory

Celý týden s našimi trenéry, od rána do večera v Jump aréně Tábor! Každý den nejméně 6 hodin skákání, spoustu her, výzev, odměn, ale také poctivý trénink. Pro děti je připravena 2x svačina, teplý oběd v restauraci a pitný režim po celý den. Příměstský tábor v Jump aréně Tábor není jen o skákání, s dětmi si kreslíme, připravujeme pro ně kvízy, hrajeme Oranžáda pong. Absolutní peckou pro letošní rok je zázemí v multifunkční Párty Jámě, kde máme celý týden základnu.

 

- sraz v 7:30 (8:00 start programu), konec 16:00

- 1x týdně výlet mimo arénu

- na konci týdne vyhlášení se spoustou odměn

- úrazové připojištění

Pro milovníky parkouru také sportovnější verze

s každodenní účastí našeho šéftrenéra SEBA!

 

 Aktuálně neprobíhají letní příměstské tábory, ani registrace. Ta bude spuštěna v březnu 2024. Sledujte náš web a sociální sítě. 

 

Registrace jednoduše tadyPo vytvoření registrace vám odešleme zálohovou fakturu na nevratnou zálohu ve výši 2.000 Kč, po jejím uhrazení je vaše registrace definitivně potvrzená. V případě, že se nebudete moct Letního příměstského tábora zúčastnit, dostanete od nás jako kompenzaci Permanentku na 10 hod. skákání, bez omezení platnosti.... Na našem facebooku najdete album "BEST OFF" z loňských letních příměstkých táborů, stejně jako na Instagramu spoustu vdeií ve výběrech. Videa najdete i na našem YouTube kanálu.

Zpět na nabízíme