28.9. a 29.9. Jump aréna Tábor i Městečko otevřeny už od rána: 8:45 - 19:00. Rezervace jednoduše online.

Letní příměstské tábory PARKOUR KROUŽKY
 

Letní příměstské tábory

Celý týden s našimi trenéry, od rána do večera v Jump aréně Tábor! Každý den nejméně 6 hodin skákání, spoustu her, výzev, odměn, ale také poctivý trénink. Pro děti je připravena 2x svačina, teplý oběd v restauraci a pitný režim po celý den. Příměstský tábor v Jump aréně Tábor není jen o skákání, s dětmi si kreslíme, připravujeme pro ně kvízy, hrajeme Oranžáda pong. Absolutní peckou pro letošní rok je zázemí v multifunkční Párty Jámě, kde máme celý týden základnu.

 

- sraz v 7:30 (8:00 start programu), konec 16:00

- 1x týdně výlet mimo arénu

- na konci týdne vyhlášení se spoustou odměn

- úrazové připojištění

Pro milovníky parkouru také sportovnější verze

s každodenní účastí našeho šéftrenéra SEBA!

 

 Aktuálně probíhají letní příměstské tábory, jsou plně obsazeny. V případě nemoci uvolňujeme do prodeje zbylá místa, sledujte naše sociální sítě. 

 

Registrace jednoduše tadyPo vytvoření registrace vám odešleme zálohovou fakturu na nevratnou zálohu ve výši 2.000 Kč, po jejím uhrazení je vaše registrace definitivně potvrzená. V případě, že se nebudete moct Letního příměstského tábora zúčastnit, dostanete od nás jako kompenzaci Permanentku na 10 hod. skákání, bez omezení platnosti.... Na našem facebooku najdete album "BEST OFF" z loňských letních příměstkých táborů, stejně jako na Instagramu spoustu vdeií ve výběrech. Videa najdete i na našem YouTube kanálu.

Zpět na nabízíme