Letní příměstské tábory PARKOUR KROUŽKY
 
 
  

Sportovní kroužky parkouru

V Jump aréně Tábor pravidelně probíhají sportovní kroužky parkouru. Jsou vhodné pro pokročilé, ale i pro úplné začátečníky. Aktuálně odstartovalo hned několik variant pro školní rok 2023-2024. Trénujeme 1x týdně v přesně stanovených časech. Lekce trvá 60 minut, po ní si děti mohou zdarma v jump aréně zaskákat. Kroužky jsou vhodné pro děti od 5 let. Pro všechny účastníky kurzů máme originální trička a mohou čerpat další benefity jako 50% slevu na vybrané přespávačky, atd. První hodina je ZDARMA, jednoduše si přijď vyzkoušet, jestli tě to bude bavit. Registraci provádějte jednoduše online v záložce REZERVACE.

 

 PARKOUR KROUŽEK SE SEBEM 

Smíšené skupiny pod vedením našeho šéftrenéra a vynikajícího parkouristy Sebastiána Hlavy. Kroužek se zaměřením na parkour a skoky na trampolíně. VIDEO , VIDEO 2

 

 SPORTOVNÍ KROUŽEK S KAČKOU 

Ryze dívčí skupina, zaměřená na gymnastiku, parkour, trampolínu a pohybové aktivity, pod vedením vicemistryně světa v Cheerleadingu.

 

 PARKOUR KROUŽEK S JARDOU 

Ryze klučičí skupina, zaměřená na pohybové aktivity, parkour a skoky na trampolíně, pod vedením našeho licencovaného trenéra Jardy.

V případě, že máte zájem naskočit do některého z rozběhnutých sportovních kroužků, napište nám na: info@jumparenatabor.cz, nebo zavolejte na 736 213 601.

Zpět na nabízíme