Letní příměstské tábory PARKOUR KROUŽKY

RETRO NIGHT JUMP sobota 28.01. 2023

26. 12. 2022

Jump aréna Tábér uvádí RETRO NIGHT JUMP!
Exkluzivní přespávačka s našimi bývalými a současnými trenéry!
V sobotu 28.1. 2023 se můžete těšit na známé tváře, které už u nás nepotkáváte, teď máte ale jedinečnou šanci!
TRENÉŘI: DAN, ALEX, MONČA a MARTIN a možná i další!
Spolu s nimi i naši současní trenéři a maskot žabáka to bude akce!
 
DAN ŠIMÁK @simi_pk96
Aktuálně žije v Praze, kde po boku Jay Foxe vede sportovní kroužky ve Freexu. V roce 2021 absolvoval velmi zajímavé školení "trenéři ve škole", se zaměřením na pedagogické zásafy v praxi, pohybové hry, koordinační cvičení a vývojovou psychologii dětí od 6 do 9 let. Je držitelem licence trenér parkouru III. třídy.
 
ALEX ENDL @alexendl_66
Určitě si jistě pamatujete Lva Alexe, našeho vůebc prvního parkouristu. Ten se aktuálně v posledním ročníku SŠ připravuje na maturitu. Stále je jeho vášní lední hokej a posilovna. Parkouru už se nevěnuje tak aktivně jako dřív, ale už se mega těší až to s vámi rozeskáče na RETRO Night Jumpu v Jump aréně Tábor.
 
MARTIN PINC @pincaaak
Marťas po odchodu z Jump arény Tábor dodělal školu a začal pracovat v odvětví robotiky. Aktivně se věnuje fotbalu a americkému fotbalu. Už se těší, až si 28. ledna opráší své skákací dovednosti a NJ si všichni špolečně užijeme, jak za starých času.
 
MONČA PRŮŠOVÁ @monikaprusova
Monča je stále v Táboře, aktuálně pracuje jako lektor v tanečním klubu 6dance. Věnuje se dětem od 3 do 13 let. Trénuje 2 taneční skupiny. Jak sama říká, je skvělé dělat práci, co vás baví. V Jump aréně Tábor jí občas zahlédnete, významně se podíli na tvorbě našich videí.

Příjezd 28. 1. 2023 v sobotu večer, odjezd 29. 1. 2023, v neděli ráno, cena 690 Kč zahrnuje večeři, pitný režim i snídani. Spát budeme přímo na trampolínách! Pyžamo a spacák s sebou, jupí! Mezi všemi zúčastněnými vylosujeme přímo na akci 2 z Vás, kteří získají po volné vstupence na příští přespávačku se speciálním hostem
Registrovat se můžeš jednoduše online.