Hurá, zvětšujeme!

DOČASNĚ UZAVŘENO
25.11 - 12.12.

Již před koncem roku
na ploše 1.200m2

Nový parkour kroužek pro začátečníky s Jay Foxem!

20. 9. 2019

Parkour kroužky s Jay Foxem v Jump aréně Tábor už jsou v plném proudu! A protože se někteří z Vás do našich úterních a čtvrtečních kurzů nevešli, rozhodli jsme se vypsat další termín. Nejsou to jen skoky, skill, ale také opravdu pořádný trénink se vším všudy, práce v kolektivu, poznání nových kamarádů..naši další trenéři a opravdu mimořádně individuální přístup. Naučíš se nejen skákat, ale správně protáhnout a spoustu dalších užitečných věcí.. Aktuálně pro velký zájem otevíráme také středy od 17:00 pro začátečníky, startujeme 2. října 2019, přihlásit se můžeš až do 9.!

Jay Fox, vlastním jménem Viktor, skáče již 13. rokem, v roce 2015 přidal k parkouru i tricking, což je nekontaktní bojové umění složené z bojových sportů jako je taek won do, karate, capoeira, break dance a gymnastiky. Už několik let působí jako trenér na workshopech a parkourových kroužcích! Zlepši svoje dovednosti pod vedením skutečného superhrdiny. Za zaváděcí ceny nabízíme 2 varianty obtížností.

Jay Fox působí již více, jak 2 roky jako motivační speaker na přednáškách pro děti. Jeho youtube tvorba je založena na inspiraci a motivaci dětí ke sportu. Má téměř 50.000 odběratelů https://bit.ly/2kvdS9N dalších 50.000 fanoušků najdete na jeho instagramu.

Populární jsou jeho videa s Tarym jako horse  challenge, catch your phone challenge a parkour mýma očima.

NOVÁ VARIANTA PRO ZAČÁTEČNÍKY - KAŽDOU STŘEDU

  • začátek 16.10., nebo 23.10., cena 2.500 Kč
  • 12 lekcí, kapacita 20 míst, začátek v 17:00 hod.
  • bonusová 13. lekce se závěrečným vyhodnocením
  • speciální dres s věnováním a unikátním designem od Jay Foxe

Na kurz pro začátečníky bude navazovat kurz pro pokročilé! Jak takový trénink probíhá můžete zjistit na našem youtube kanálu.

!!! PRO VŠECHNY ÚČASTNÍKY KURZŮ EXKLUZIVNÍ NIGHT JUMP V ROZŠÍŘENÉ ARÉNĚ SE SLEVOU 50% !!!

Registrace a více informací na:    info@jumparenatabor.cz