Od pátku 18.12. 2020 Jump aréna Tábor znovu DOČASNĚ UZAVŘENA Všechny sportovní kroužky odstartují po znovuotevření. Platnost všech voucherů prodloužena. Přejeme pevné zdraví Vám všem.
Věrnostní program Příměstské tábory

NOVÝ TERMÍN: NIGHT JUMP TARY & JAY FOX - 21.11. 2020

1. 10. 2020

 

Night Jump s Tarym a Jayiem je tady! Kdo zná, ten ví, kdo nezná, ten pozná! Že tahle akce stojí za navštívení!

Přijď si pořádně zaskákat, zasoutěžit, potrénovat do Jump arény Tábor!

Přespávačka s touhle dvojkou, to bude pořádný úlet, večerka bude (p)o půlnoci. Poznáš spoustu nových kamarádů a rozhodně uvidíš neuvěřitelné triky a skoky.

Příjezd 21.11. v sobotu večer, odjezd 22.11. v neděli ráno, cena 890 Kč zahrnuje večeři, pitný režim i snídani. Spát budeme přímo na trampolínách! Pyžamo a spacák s sebou, yes! Registrovat se můžeš jednoduše na našem webu v záložce rezervace.

Takhle jsme se loučili s létem: https://bit.ly/36lOSr9 

Omrkni poslední společné video Taryho a Jyie: https://bit.ly/3jjleGJ  

Na Instagramu najdeš NIGHT JUMP přímo ve výběrech.

Kapacita omezena! Těšíme se na Vás!

Pokud akci nebude možné uspořádat kvůli aktuálním opatřením vlády v souvislosti s COVID-19, rezervace zůstane platná, akce bude přesunuta na jiný termín. V celém areálu platí striktní hygienická opatření. Na místě je dostatek dezinfekce. Všem účastníkům akce měříme teplotu. Vyhrazujeme si právo viditelně nemocné děti na akci nepustit. V prostorách Jump arény Tábor dochazí k pravidelné, certifikované, polimerické dezinfekci všech prostorů.