Od pátku 4.12. 2020 Jump aréna Tábor znovu OTEVŘENA!  Stávající parkour kroužky s Jay Foxem a nové kroužky s našimi trenéry, odstartují v pondělí 7.12. 2020. Více informací už brzy. Těšíme se na Vás!
Věrnostní program Příměstské tábory

NIGHT JUMP "speciál"- 26. 9. 2020: Denis Vantuch, Hasha, Jay Fox

21. 8. 2020

Nejnadupanější přespávačka v regionu, je tu se svým dalším pokračováním, tentokráte jsme si pozvali hosty až z Prahy a z Brna!

Z Brna k nám dorazí vítěz národního poháru a vynikající skokan na trampolíně - Denis Vantuch, ten sbírá úspěchy i ve skocích do vody, umístil se na 3. místě v Evropě!

Z Prahy dorazí pro změnu Hasha, kterého už jste u nás jednou měli možnost vidět, Hasha je majitelem jedné z nejvýžších licencí, které lze v ČR dosáhnout.

No a samozřejmě nebude chybět domácí bombarďák, youtuber a náš šéftrenér - lišák Jay Fox! Samozřejmě nebudou chybět ani naši další trenéři.

Večerka bude (p)o půlnoci. Poznáš spoustu nových kámošů a rozhodně uvidíš neuvěřitelné triky a skoky.

Příjezd 26. 9. v sobotu večer, odjezd 27. 9. v neděli ráno, cena 690 Kč zahrnuje večeři, pitný režim i snídani. Spát budeme přímo na trampolínách! Pyžamo a spacák s sebou, yeah!

Pozor novinka - na akci se můžete rezervovat sami a to úplně jednoduše v našem rezervačním systému přímo na webu: https://www.jumparenatabor.cz/cs/rezervace.html 

Registrujte se včas. Kapacita omezena! Těšíme se na Vás!