Letní příměstské tábory PARKOUR KROUŽKY

Nábor do sportovních kroužků + ZKUŠEBNÍ HODINA ZDARMA 18. 1. 2024

9. 1. 2024

V Jump aréně Tábor pravidelně probíhají sportovní kroužky parkouru. Jsou vhodné pro pokročilé, ale i pro úplné začátečníky. Nabízíme hned několik variant pro rok 2024. Trénujeme 1x týdně v přesně stanovených časech. Lekce trvá 60 minut, po ní si mohou děti zdarma v jump aréně zaskákat. Kroužky jsou vhodné pro všechny děti od 5 let. Pro všechny účastníky kurzů máme originální trička a mohou čerpat další benefity jako 50% slevu na vybrané přespávačky, atd. Aktuálně máte možnost přihlásit se do již rozběhnutých kroužků - napište nám na info@jumparenatabor.cz 

 PARKOUR KROUŽEK SE SEBEM 

Smíšené skupiny pod vedením našeho šéftrenéra a vynikajícího parkouristy Sebastiána Hlavy. Kroužek se zaměřením na parkour a skoky na trampolíně. VIDEO , VIDEO 2  

ZKUŠEBNÍ HODINA ZDARMA ČTVRTEK 18. 1. 2024 od 15:30 , bez registrace, jednoduše si přijď vyzkoušet, jestli tě to bude bavit! 

 SPORTOVNÍ KROUŽEK S KAČKOU 

Ryze dívčí skupina, zaměřená na gymnastiku, parkour, trampolínu a pohybové aktivity, pod vedením vicemistryně světa v Cheerleadingu.

 PARKOUR KROUŽEK S JARDOU 

Ryze klučičí skupina, zaměřená na pohybové aktivity, parkour a skoky na trampolíně, pod vedením našeho licencovaného trenéra Jardy.