Letní příměstské tábory PARKOUR KROUŽKY

ZRUŠENO: MOUCHY v Jump aréně Tábor

25. 9. 2023

AKCE Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ ZRUŠENA
Jump aréna Tábor znovu otevře své brány nejmenším dětem. Zveme vás na hudebně taneční show v podání moderátorek Českého rozhlasu.  UPOUTÁVKA 
 
MY JSME MOUCHY Čau, MUŠÍ BANDO! My jsme MOUCHY Bzů a Mou a máme hudebně zábavnou show pro děti. A ani dospělí se s námi nenudí! Zpíváme vlastní písničky, tancujeme a jsme pěkně praštěné. Přileťte za námi na náš koncert do Jump arény Tábor, bude legrace! Heslo zní: „Bzzučí ti v hlavě!“ Naše singly najdete na Spotify a dalších streamovacích platformách.
 
PÁTEK 20.10. 2023 1. blok 15:00-16:00 (14:45 pouštíme dovnitř) 2. blok 16:00-17:00 (15:45 pouštíme dovnitř) Součástí každého bloku je taneční a hudební show, kterou si pro vás připravily MOUCHY, zakončená setkáním s nimi, autogramiádou a focením v Párty Jámě, kam mají všichni účastníci akce vstup zdarma.  REZERVOVAT  Vstup: 259 Kč/hod. Rodičovský doprovod vstup neplatí! Představení je vhodné pro děti od 3 let věku akce se koná za každého počasí, jsme plně klimatizováni. Rezervace v systému jako na skákání.