JUMP ARÉNA TÁBOR

❗DOČASNĚ UZAVŘENO❗

Od 13.3.2020 po dobu vyhlášeného stavu nouze.

Až do odvolání rušíme všechny rezervace. V případě dotazů se neváhejte obrátit na náš mail: info@jumparenatabor.cz

Jump aréna Tábor otevíráme i 2. část!

10. 12. 2019

Symbolicky v pátek 13.12. otevře své brány rozšířená Jump aréna Tábor. Pro všechny, kdo jí ještě nenavštívili, najdete jí v ul. Soběslavská 3070, vedle McDonald's. Celková plocha vzrostla na neuvěřitelných 1.200 m2 a najdete v ní atrakce, které nikde jinde v regionu nenajdete. Těšte se na skok volným pádem, airbag, skokanské můstky, olympijské trampolíny, 13 metrů gymnastické trampolíny (jedna z největších v ČR), 26 metrů dlouhá parkour zóna bez trampolín, hřiště na vybíjenou, vrátí se také Cestu bojovníků Ninja atd.

Součástí plánovaného rozšíření byla rozsáhlá rekonstrukce zázemí, kde přibyly sprchy, wc a také mnohem více místa k sezení pro rodiče, pro které byl instalován balkón s výhledem na celou arénu. Z balkónu můžete jít po schodech, nebo stylově, další atrakcí, skrz dvou otáčkový tobogán. Také došlo ke zvětšení kavárny a její přemístění do chill-out zóny. 

Jump aréna Tábor bude otevřená celé svátky, vč. Štedrého dne, na Boží hod i Silvestr. Zavřeno bude pouze 1.1. 2020. Kromě těchto dnů se speciální otevírací dobou, bude o celých Vánočních prázdninách otevřeno denně od 8:45 - 20:00. Spoustu času na vyzkoušení nových atrakcí! Na stránkách www.jumparenatabor.cz si můžete pohodlně a rychle vytvořit online rezervaci, bez nutnosti registrace, ani následného tisku.

Jump aréna Tábor nabízí celou škálu aktivit, parkour kroužky se známým youtuberem a vynikajícím parkouristou - Jay Foxem, navazující i nové kurzy startují v lednu 2020! Také je otevřený nábor na vánoční přespávačku, ta se uskuteční v pátek 20.12., více informací najdete na stránkách.

Stále máte možnost zakoupit vánoční dárek - 10 hod. permanentku a silikonový náramek za 1.200 Kč, vouchery na jednotlivé hodiny skákání, osobní trénink s Jayem, nebo rovnou na parkour kroužek, více info objednávky na info@jumparenatabor.cz