Hurá, zvětšujeme!

DOČASNĚ UZAVŘENO
25.11 - 12.12.

Již před koncem roku
na ploše 1.200m2

Jay Fox slaví narozeniny na Night Jumpu 9 a ve zvětšené aréně!

28. 11. 2019

Už to není žádným tajemstvím, Jump aréna Tábor se rozrůstá, po dokončení bude mít celkovou rozlohu neuvěřitelných 1.200 m2. Zároveň v ní najdeš spoustu atrakcí, které nikde jinde v regionu nenajdeš a také parádní zázemí pro celou škálu nejrůznějších akcí.

Jednou z nich je také NIGHT JUMP (přespávačka), ten se dočká svého již 9. pokračování. Tentokráte bude specifický ve 2 věcech. Jednak bude aréna už zvětšená a nadupadá novými atrakcemi, ale hlavně JAY FOX bude mít narozeniny a my mu uděláme oslavu, jak se sluší a patří!

NOVÉ ATRAKCE: Airbag, skokanský můstek, parkour zóna bez trampolín (délka 26 m), hřiště na vybíjenou, gymnastický trampolína (dlouhá 13 m), olympijské trampolíny, Cesta bojovníků Ninja, atd.

Příjezd 20.12. v pátek večer, odjezd 21.12. v sobotu ráno, cena 690 Kč zahrnuje večeři, pitný režim i snídani. Spát budeme přímo na trampolínách! Pyžamo a spacák s sebou, yes!

Jak to na takovém Night Jumpu vypadá, si uděláte obrázek třeba z reportu na facebooku: https://bit.ly/2P3VvYf Nebo z videa na našem youtubu: https://bit.ly/2lMfHiJ 

Hlásit se můžete na emailu info@jumparenatabor.cz

Kapacita omezena! Těšíme se na Vás!