V Jump aréně Tábor nemusíte mít roušku, když:
Budete sportovat a skákat na trampolínách.
Budete konzumovat jakékoliv jídlo a pití.
Věrnostní program Příměstské tábory

PŘESUNUTO: Březnová Přespávačka v Jump aréně Tábor - 14.3. 2020

13. 2. 2020

 Z důvodu vyhlášení nouzového stavu České Republiky, jsme akci přesunuli na neurčito, o náhradním termínu budeme všechny registrované včas informovat. 

14. března 2020, v sobotu, jsme si pro Vás připravili PŘESVÁČKU s našimi trenéry v Jump aréně Tábor!

Přijď si pořádně zaskákat, zasoutěžit, potrénovat do zvětšené Jump arény, která ma nyní neuvěřitelných 1.200 m2. Zároveň v ní najdeš spoustu atrakcí, které nikde jinde v regionu nenajdeš a také parádní zázemí pro spoustu vychytaných akciček..

Jednou z nich je také NIGHT JUMP (přespávačka), večerka bude (p)o půlnoci. Poznáš spoustu nových kamarádů a rozhodně uvidíš neuvěřitelné triky.

Příjezd 14.3. v sobotu večer, odjezd 15.3. v neděli ráno, cena 590 Kč zahrnuje večeři, pitný režim i snídani. Spát budeme přímo na trampolínách! Pyžamo a spacák s sebou, yes! Mezi všemi zúčastněnými vylosujeme přímo na akci 2 z Vás, kteří získají po volné vstupence na příští přespávačku s JAy Foxem a Tarym. Všichni absolventi parkour kroužku mají NJ s 50% slevou. 

Jak to na takovém Night Jumpu vypadá, si uděláte obrázek třeba z reportu na facebooku: https://bit.ly/2P3VvYf Nebo z videa na našem youtubu: https://bit.ly/2lMfHiJ 

Hlásit se můžete na emailu info@jumparenatabor.cz

Kapacita omezena! Těšíme se na Vás!