Letní příměstské tábory MultiBall

AKTUALIZOVÁNO - znovuotevření 11.5. 2020

26. 4. 2020

Zdravíme všechny fanoušky parkouru, sportovní nadšence a návštěvníky Jump arény Tábor, náš parkourový jump park otevřeme v pondělí 11.5. 2020. Otevřeno budeme mít v pravidelných časech a to od pondělí do pátku 13:45 - 20:00 a o víkendech 8:45 - 20:00. Rezervace jednoduše online. Servis a generální úklid máme za sebou. Vše bude parádně připraveno.

Po otevření u nás bude probíhat pravidelné dezinfikování společností For Dry - díky které jsme získali certifikát Bezpečná Provozovna. Poslední aplikace u nás proběhla 8.5. 2020, protokol k nahlédnutí na repceci. K výměně vzduchu každou hodinu, bude přispívat také výkonná vzduchotechnika. Na místě budou také k dispozici dávkovače s antibakteriální dezinfekcí. Dočasně budou uzavřené sprchy a šatní skříňky. Zároveň prosíme i Vás, aby jste nenavštěvovali náš park, pokud se cítíte podchlazení. Vyhrazujeme si právo viditelně nemocné návštěvníky odmítnout. Zdraví a bezpečnost je u nás na 1. místě.

Letní příměstské tábory

Spušťena registrace. Pět týdnů ve dvou variantách. Více info zde: https://bit.ly/3cRQJnI 

Den Dětí

Možnost zakoupení zvýhodněné permanentky jako dárku ke Dní Dětí. Naší nejprodávanější permanentku na 10 hod. (s platností od pondělí do neděle, vč. svátků a prázdnin) u nás nyní pořídíte za 1.200 Kč. Stačí nám napsat!

Parkour kroužek s Jay Foxem

Sportovní kroužky parkouru se znovu rozběhnou ve svých pravidelných časech od 18.5. 

Platnost zakoupených voucherů bude automaticky prodloužena do 25.6. 2020.

Sledujte náš web a sociální sítě, informace budeme průběžně aktualizovat.

Váš tým - Jump aréna Tábor

Pozvánka od Jay Foxe s Tarym!

https://www.youtube.com/watch?v=Bqd5gL31TZE&feature=emb_title