• Obří trampolínová parkour hala na Jihu Čech!
  • Dobrodružství si vybereš sám!
Příměstský tábor

Skákání je radost

1. trampolínový park v Táboře je vynikajícím místem pro aktivní výlety, intenzivní cvičení a nezapomenutelným místem pro dětskou oslavu narozenin! Dobrodružství si vybereš sám!

Online rezervace je velice snadná,
bez registrace, bez přihlášení a následného tisku.

Rezervace

Parkour kroužek
s Jay Foxem

Nové kurzy O Jayovi

Narozeniny, oslavy

Nápad na zaručeně netradičný párty je tady. Darujte dětem nezapomenutelnou oslavu narozenin, oslavenec má u nás navíc skákání grátis a ještě pro něj máme dáreček.

Rezervační systém

Chcete mít jistotu, že se k nám dostanete a budete si moci vyzkoušet všechny atrakce? Využijte náš rezervační systém. Nezapomínej, že permanentkáři to mají vždycky výhodnější.

Teambuilding

Práce je práce a i když jí člověk dělá rád, tak i od ní je dobré si občas odpočinout. Překvapte je originálním nápadem a přijďte se seznámit jinak, než je zvykem.

Zábava i pro dospělé

U nás má rodičovský doprovod vstup zdarma, můžete tedy své ratolesti fotit, natáčet, podporovat. Nebo si můžete odpočinout v naší multimediální chill zóně s vysokorychlostní wifi u dobré kávy.

Zdravá cesta

Trápíte se dietami a cvičíte něco, co Vás nebaví? Dejte šanci novému stylu a pohybu, kila půjdou dolů. Smích, dovádění a dobrá nálada, to vše má kladné následky pro vaše zdraví. Bude Vás to bavit!

Free Jump

U nás můžete cvičit s trenérem i sami, organizovaně i libovolně. Je to jen a jen na tobě, jakou cestu si zvolíš.

NIGHT JUMP - 21. 8. 2020 registrace otevřena  

NIGHT JUMP - 21. 8. 2020 registrace otevřena

Populární noční workshop se dočká svého dalšího pokračování.

29. 7. 2020

NIGHT JUMP TARY & JAY FOX - 1.8. 2020 VYPRODÁNO  

NIGHT JUMP TARY & JAY FOX - 1.8. 2020 VYPRODÁNO

Je to tady! Tolik očekávaný Night Jump s Tarym a Jayiem je tady! Přijď si pořádně zaskákat, zasoutěžit, potrénovat do Jump arény Tábor! Přespávačka ...

16. 7. 2020